O nas

640

Factsheet (najważniejsze funkcjonalności):

Rozszerzenie dla SAP Business One – zbiór rozwiązań dla Produkcji:

  • tworzenie drzew na podstawie excela;
  • kreator indeksów (tworzenie indeksów na podstawie atrybutów oraz drzew produktu);
  • kontrolna jakości surowców, produktów gotowych zarówno zarządzane partiami jak i bez;
  • kooperacja na produkcji – przygotowanie dokumentu zamówienia zakupu na produkowany produkt u podwykonawców – automatyczne wydanie komponentów do produkcji oraz przyjęcie z produkcji wyrobu gotowego;
  • obsługa kolektorów danych w procesach produkcyjnych oraz drukarek etykiet;

Tworzenie drzew produktu

W przedsiębiorstwach produkcyjnych (szczególnie przy produkcji „pod zamówienie” częstym modelem współpracy podczas tworzenia drzew produktu jest współpraca kilku działów z wykorzystaniem np. systemu projektowego. Rozszerzenie dla SAP Business One dla Produkcji umożliwia import struktury drzewa z pliku Excel, który mógł być wygenerowany w systemie projektowym lub przygotowany przez dział projektowy.

Kreator indeksów dla SAP Business One.

Moduł kreatora indeksów dla SAP umożliwia użytkownikom, którzy nie posiadają specjalistycznej wiedzy na stworzenie nowego indeksu z zachowaniem zasad kodowania/nazewnictwa/odpowiednich grup/cen itp. na podstawie wcześniej przygotowanych w module atrybutów.

Kontrola jakości

W zależności od przyjętego przebiegu procesu Kontrola jakości odbywa się w przedsiębiorstwach na różnych etapach (przyjęcia surowca, wydania surowca, przyjęcie wyrobów gotowych, wydanie produktów itd.) Przygotowane rozszerzenie dla SAP Business Ona umożliwia definiowanie atrybutów do kontroli w SAP ale dla usprawnienia procesu wykorzystuje również mobilne kolektory danych do obsługi kontroli jakości przez operatora bez odręcznych protokołów.

– widok aplikacji na kolektor, spróbujemy zrobić zrzut jeszcze bezpośrednio na urządzeniu.

Kooperacja na produkcji

W wielu przedsiębiorstwach podczas procesu produkcyjnego półprodukt lub produkt może być wytarzany przy kooperacji z zewnętrznym partnerem biznesowym, w takich sytuacji powierzenie towaru, wydanie, przyjęcie, zwiększenie jego wartości a co za tym idzie odpowiednie rozksięgowania w Księgowości następuje tzw. reindeksacja. Dzięki wykorzystaniu modułu do Reindeksacji dla SAP Business One większość dokumentów zostanie przygotowana lub utworzona w sposób automatyczny gdzie rola użytkownika sprowadza się do kontroli nad procesem a dzięki temu eliminujemy potencjalną możliwość błędów.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Podaj numer telefonu i adres email, skontaktujemy się!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.