O nas

SAP Business One – co dalej?

23.07.2020

435

Firma SAP opublikowała założenia nowej mapy rozwoju oprogramowania SAP BUSINESS ONE, które w niedalekiej przyszłości uzyska więcej użytecznych funkcjonalności.

To także próba pokazania jak w sprawny sposób zaplanować a później zaimplementować zmiany, w systemie. Ukazano ją z szerszej perspektywy, zainspirowana potrzebami i aktualnymi trendami występującymi na rynku.

Cel SAP na najbliższe lata to stworzenie w pełni inteligentnej organizacji dzięki zespoleniu procesów w niej występujących z inteligentnymi technologiami wspomaganych zaawansowanym oprogramowaniem, które  zapewnia:

W inteligentnym przedsiębiorstwie taki system całościowo wiąże się z procesami lub urządzeniami:

Celem dla SAP jest stworzenie z systemu SAP BUSINESS ONE globalnegi i wysoce skalowalnego, działajacego w czasie rzeczywistym systemu klasy ERP, tak anby zapewniał konkurencyjne funkcjonalności, był rozwiązaniem kompletnym i atrakcyjnym, dla kazdego użytkownika na świecie. Opartego o unikalne możliwości zaawansowanej bazy danych SAP HANA i możliwości pracy na każdym urządzeniu z dostępem do internetu. Dodatkowo zaleta jest też możliwość własnej indywidualizacji systemu w zależności od włsnych potrzeb.

Obecnie najważniejsze z planowanych w przyszłości innowacji to:

– zwiększenie mozliwości obsługi webowej oprogramowania o sprzedaż, zakupy, oraz funkcje analityczne
– Inteligentny machine learning zastosowany w systemie pozwalający na predykcje i określenie przyszłych zasięgów procesów biznesowych;
– dalsze uproszczenie systemu
– optymalizacja skalowalności stosowanych rozwiązań
– szybkie wprowadzanie i inntegracja z najnowszymi trendami w dziedzinie oprogramowania tak aby uzyskać efekt zharmonizowanej technologii we wszystkich systemach
– pomoc środowiskom biznesowym w ogólnoświatowym procesie wymiany handlowej i gospodarczej;
– zwiększanie lokalnych przewag kompetencyjnych dla firm stosujących SAP B1
– zarządzanie procesami w czasie rzeczywistym tak aby uzytkownicy uzyskali mozliwość podejmowania szybszych decyzji na podstawie rzetelnych danych, otrzymywanych za pomoca łatwego do konfiguracji interfejsu.

Wszystko po to by kolejne odsłony systemu mogły bez problemu dostosowywac się jeszcze lepiej do wyzwań środowisk biznesowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Podaj numer telefonu i adres email, skontaktujemy się!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.