O nas

Pomysły SAP na pracę zdalną

24.03.2020

638

Przedstawiamy rozwiązania SAP na pracę zdalną w czasie epidemii Koronawirusa.

Najbliższe tygodnie na całym świecie upłyną w cieniu epidemii Koronawirusa (COVID-19). To niespotykane dotychczas wyzwanie dla niemal każdej firmy i osoby. Przetrwanie tego okresu, szczególnie w momencie konieczności pracy zdalnej nie musi oznaczać jednak całkowitego zaprzestania jakiejkolwiek aktywności zawodowej. Może to być również doskonały czas nie tylko na zmianę dotychczasowych nawyków organizacyjnych ale również niezbędne modernizacje dotychczasowych narzędzi pracy, w tym stosowanego oprogramowania.

W tym przypadku ważne są narzędzia z jakich może skorzystać każdy, po to aby podnieść efektywność pracy w firmie, w której większość pracowników musi pozostać w domach. Warto spróbować skorzystać z tych rozwiązań już teraz, szczególnie, że firma SAP udostępniła bezpłatne narzędzia dla biznesu, które pomogą przejść na tryb pracy zdalnej. Jedynym wymogiem jest zarejestrowanie się w konkretnej usłudze.

Uwaga – udostępnione narzędzia i strony logowania do nich są w wersji angielskiej.

Pomoc w organizacji pracy i zarządzaniu zespołem

Dzięki narzędziu Remote Work Pulse można sprawdzić, jakie odczucia mają osoby pracujące na home office. Narzędzie pozwala również na przeprowadzenie bardziej dogłębnego badania potrzeb pracowników.

Link do narzędzia dostępny jest TUTAJ.

Skuteczne zdalne zarządzanie rozproszonym zespołem

SAP Concur Tripit umożliwia organizację, monitorowanie i kontrolę podróży służbowych pracowników – jednocześnie powiadamiając ich o ewentualnych zmianach, niebezpieczeństwach czy opóźnieniach.

Link do narzędzia dostępny jest TUTAJ.

Szkolenia on-line

SAP Litmos jest to intuicyjne narzędzie dostarczające szkoleniowcom wszystko, co niezbędne do przeprowadzenia kompleksowego szkolenia w formie dostosowanej do potrzeb organizacji.

Link do narzędzia dostępny jest TUTAJ.

Organizacja w nowym wydaniu

Ruum to platforma do zarządzania pracą, która umożliwia łatwe tworzenie, automatyzowanie i przeprowadzanie procesów na istniejących już procedurach.

Link do narzędzia dostępny jest TUTAJ.

SAP Learning HUB – całodobowa edukacja

Czas wolny warto wykorzystać również po to by podnieść swoje kompetencje. SAP proponuje więc wszystkim dostęp do platformy e-learningowej z tysiącami tytułów szkoleniowych – w tym kursów e-learningowych, symulacji transakcji SAP, podręczników i innych.

Link do platformy dostępny jest TUTAJ.

źródło: materiały SAP

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Podaj numer telefonu i adres email, skontaktujemy się!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.