O nas

Usprawnij procesy zamówień dzięki platformie B2B i modułowi kontroli jakości.

24.08.2020

294

Przedstawiamy platformę B2B umożliwiająca składanie zamówień z niezawodnym mechanizmem synchronizacji danych i kompletnym, wielowymiarowym systemem zarządzania i analiz oraz moduł kontroli jakości produktów.

Platforma B2B jest systemem opartym o platformę firmy Microsoft .NET. To rozwiązanie jest w pełni skalowalne, z dużą możliwością rozbudowy o własne rozwiązania w formie pluginów.

Posiada czytelny panel administracyjny, który zawiera szereg raportów i wigetów umożliwiających bieżący podgląd danych w systemie B2B, np. ilości złożonych zamówień, podziału złożonych zamówień na klientów oraz na produkty.

Poszczególne konta użytkowników panelu zawierają szereg informacji na bieżąco synchronizowanych z SAP Business One, takich jak limit kredytowy, warunki płatności, oraz cenniki i ceny specjalne a także grupy upustów. Te elementy są definiowane w systemie SAP Business One i bezpośrednio przenoszone do systemu B2B. W ten sam sposób możliwe jest również synchronizowanie katalogu produktów dostępnych dla klientów, wraz z ich pełnym opisem oraz cenami uwzględniającymi progi rabatowe dla poszczególnych klientów.

Panel klienta i administratora umożliwia pełną obsługę zamówień ze strony klienta i sprzedawcy oraz dostęp do szczegółowych informacji na jego temat, wraz z możliwością obsługi zamówienia przez wybraną firmę kurierską uwzględniającą powiadomienia w formie wiadomości e-mail związane z obsługą zamówienia i dostawy.

Moduł kontroli jakości rozszerza standardowy moduł produkcji w systemie SAP Business One i umożliwia:

Obejrzyj video prezentujące wybrane rozwiązania.

Prezentację poprowadził specjalista SAP Business One – Tomasz Derus

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Podaj numer telefonu i adres email, skontaktujemy się!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.